Říjen 2009

REKLAMKA+přesouvání

6. října 2009 v 14:39 | Elvíra |  Reklamky
Tak konečně se dostávám k PŘESOUVÁNÍ jinak řečeno rušení tohoto blogu. Dostala jsem možnost mít blog PFERD.BLOG.CZ.

*SB, beru sebou s tím, že se sami zapíšete do SB, NEBUDETE zapsání automaticky. Musíte se na blog juknou najít zápis SB a zapsat se ;)

*Články jsem sebou chtěla vzít, ale asi skoro žádné nevyberu. Maximálně z mého jiného blog o koních.

*ČLÁNKY PÍŠU PŘEVÁŽNĚ NA PFERD.BLOG.CZ....

--------------------------------------------BLOG JE PŘESUNUT ZDE!-----------------------------------------------

Doufám, že se mrknete a okomentujete =).
Těším se na Vás Sbíí..

MusiC as medicine

5. října 2009 v 18:21 | Elvíra |  ::::Funny:::::
Tak dneska mám svátek. Nějak vzlášť to neslavíme. Alespoň tenhle rok. Možná dostanu knížku o koních... Zatím nevím =P. Mám skvělou náladu, protože jsme na hodině flétny hrály s paní učitelkou duetky z listu =) .Z listu znamená, že prostě jsou předemnou noty a já hraju, bez trénování. Prostě z listu. Duet je pro dvě osoby. No prostě úúúúúúžasný! Ve škole nic moc, ale tohle mě dokáže úplně nabít =). Hrály jsme hlavně od c2 nahoru a to je s přefukem kráása =). Teda bylo tam i nějaký a1, h1, snad g1....No, vlastně asi mám zas špatnou náladu, protože přilítla sestra a zkazila mi jí =/..Nu nic, podám hlášení co jsem dostala =D.

I am sad!

2. října 2009 v 12:47 | Elvíra |  -Kecy-
S kouzlem tenhle článek nemá niC společného. Vlastně nevím co psát. Nechci rozvádět to, z čeho jsem smutná. Nechci to nějak vzlášť tady rozebýrat. A nevim proč píšu tenhle článek... Chtěla bych najít někoho fajn, komu bych mohla věřit a nedostával mě furt pořád do většího smutku. Je problém, že nikoho jsem stratila. A fakt netuším proč. Co jsem udělala. Nechápu to. Když si vzpomenu, kolik jsme toho zažili. A co se poslední dobou stalo. Proč najednou se to tak zhoršilo. Chtěla bych vědět proč....